Współpraca B2B

Oferta dla Klientów biznesowych
W BIONEST stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług.
Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz doświadczenie w przetwarzaniu i oczyszczaniu półproduktów, które docelowo wykorzystywane są w dalszym procesie produkcyjnym.
Wszystkie te działania są powiązane z rolnictwem ekologicznym i zdrową żywnością. Aby zapoznać się z ofertą B2B BIONEST, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto skorzystać ze współpracy B2B?

Jeśli zajmujesz się produkcją zdrowej żywności, możesz zgłosić się do nas, a z chęcią pomożemy Ci przy wyżej wymienionych czynnościach. Warto skorzystać z naszej oferty, która obejmuje sprzedaż, łuskanie i skup zboża czy tłoczenie oleju, choćby ze względu na to, że będzie to tańsza opcja niż zakup własnych maszyn lub wynajmowanie nowej przestrzeni magazynowej.

​Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, których usługi przetestowaliśmy za Ciebie. Organizację zostaw nam! Oprócz pieniędzy z nami zaoszczędzisz również czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne tłoczenie oleju, sprzedaż, skup i łuskanie zbóż. Możesz skorzystać z tego, na co pracowaliśmy przez wiele lat także przy naszej własnej produkcji.

Nasza ekologiczna misja

Zależy nam na tym, aby w Polsce pojawiało się coraz więcej przedsiębiorstw, które wytwarzają zdrowe, ekologiczne wyroby i prowadzą świadomą uprawę roślin z poszanowaniem natury. Wszystkie nasze usługi są świadczone tak, aby dbać o środowisko. Zacznij z nami współpracę już dziś!

Pozytywne podchodzimy do komunikacji, która sprzyja rozwojowi. Rozmawiamy i wymieniamy się poglądami z innymi dzięki czemu zdobywamy nowe informację i spojrzenie na świat z innej perspektywy. Poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, a także poznajemy nowe trendy i rozwiązania.