Łuskanie i magazyn zbóż

BIONEST – łuskanie zboża

Łuskanie zbóż polega na intensywnym ścieraniu ziarna, dzięki któremu podlega ono procesowi oczyszczania, usuwania łuski. Proces ten pozwala na zwiększenie jakości produktu. Bogaty park maszynowy, który posiadamy pozwala nam na oczyszczanie bardzo dużej ilości ziaren. Łuskanie zbóż gwarantuje usunięcie łuski oraz zewnętrznych warstw ziarna. Trafiają do nas tylko zboża ekologiczne. Największą popularnością cieszą się płaskurka, samopsza oraz orkisz. Tak pozyskany produkt jest gotowy do dalszego wykorzystania, np. przy produkcji mąki.

W procesie łuskania otrzymujemy gwarancję otrzymania zboża, które w efekcie będzie można wykorzystać do produkcji innych pochodnych. Maszyny, które posiadamy pozwalają nam na oczyszczanie około 8 ton ziaren dziennie. Stale rozwijamy swoją ofertę w tym zakresie poszerzając swoją wiedzę oraz możliwości.

Posiadamy własny magazyn (królestwo Andrzeja i Mateusza) oraz niezbędny sprzęt i park maszynowy. Pomagamy zarówno w przygotowaniu dokumentów jak również w rozładunku i załadunku. Oddany i dyspozycyjny zespół zadba także o logistykę i kontrolę jakości.