Pełnoziarniste płatki owsiane BIONEST – bogactwo witamin i cennych minerałów

Niezmiernie cieszy nas stale rosnąca świadomość zdrowego odżywiania. Coraz więcej osób znacznie chętniej sięga po produkty ekologiczne pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednym z produktów po który warto sięgnąć są pełnoziarniste płatki owsiane.

Z jakich powodów warto wybrać pełnoziarniste płatki owsiane BIONEST?

Pełnoziarniste płatki owsiane to pełnowartościowy produkt. Są bogate w cenne dla naszego zdrowia składniki takie jak: wapń, magnez, żelazo, potas, mangan i wiele innych. Płatki owsiane składają się głównie z węglowodanów, białka oraz tłuszczy. W swoim składzie zawierają również dużo więcej kwasów nienasyconych od innych zbóż. Węglowodany zawarte w płatkach uwalniają energię stopniowo, dlatego ich spożywanie daje nam nasycenie przez dłuższy czas. Jest to produkt ceniony zwłaszcza przez sportowców. Gwarantuje im szybkie dostarczanie energii, regenerację mięśni oraz kontrolę poziomu wagi i cukru we krwi.

pełnoziarniste płatki owsiane
pełnoziarniste płatki owsiane

Korzyści spożywania pełnoziarnistych płatków owsianych

Główną zaletą pełnoziarnistych płatków owsianych jest ich skład. Bogate są w złożone węglowodany, które uwalniają energię stopniowo podczas trawienia. Dzięki temu produkt ten jest świetnym źródłem paliwa dla organizmu. Pomagają utrzymać stały poziom energii przez długi czas, dlatego są często wybierane przez osoby będące na diecie i aktywne. Jest to doskonały wybór przed lub po treningu, ponieważ pomaga wzmocnić wydolność i wytrzymałość organizmu oraz regenerować mięśnie. Kolejnym atutem spożywania płatków owsianych jest wysoka zawartość błonnika. Jest to składnik pożądany w diecie i przynoszący wiele korzyści dla naszego organizmu.

Pełnoziarniste płatki owsiane BIONEST

Jako marka ceniąca sobie zdrowie oraz życie w zgodzie z naturą oferujemy naszym klientom wyłącznie ekologiczne produkty. Powstają one ze zbóż wolnych od pestycydów i chemicznych składników. Dzięki temu chronimy nie tylko nasze zdrowie, ale również i otaczającą nas naturę. Nasze płatki owsiane pełnoziarniste bogate są w cenne składniki zapewniające nam zdrowie i doskonałe samopoczucie. Wybierając świadomie dostarczamy naszemu organizmowi wszystkiego co najcenniejsze.