Wyjątkowe właściwości mąki z płaskurki

Mąka z płaskurki nie tylko charakteryzuje się doskonałym smakiem, ale również cennymi dla zdrowia właściwościami. To starożytne zboże, które wraca do łask dzięki swoim wyjątkowym wartościom odżywczym i niepowtarzalnemu smakowi.

Dlaczego warto włączyć mąkę z płaskurki do codziennej diety?

1. Bogactwo składników odżywczych

Płaskurka to jedno z najstarszych uprawianych zbóż. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka, błonnika oraz minerałów takich jak żelazo, magnez i cynk. Dzięki temu mąka z płaskurki jest świetnym wyborem dla osób dbających o zdrową i zbilansowaną dietę.

2. Niski indeks glikemiczny

Mąka z płaskurki ma niski indeks glikemiczny, co oznacza, że powoduje wolniejsze i bardziej stabilne wzrosty poziomu cukru we krwi. Jest to szczególnie korzystne dla osób z cukrzycą oraz tych, którzy chcą kontrolować poziom cukru we krwi.

3. Unikalny smak

Mąka z płaskurki ma delikatny, orzechowy smak, który dodaje wyjątkowego charakteru wypiekom i potrawom. Jest idealna do pieczenia chleba, ciast, ciasteczek oraz jako składnik makaronów czy naleśników.

4. Naturalność i ekologia

Płaskurka jest uprawiana bez użycia sztucznych nawozów i pestycydów, co czyni ją produktem przyjaznym dla środowiska i zdrowym dla konsumentów.

BIONEST – mąki najwyższej jakości

Mąki BIONEST produkowane są z najwyższej jakości zbóż. Dzięki temu mąka jaką tworzymy jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

Dzięki naszym mąkom przygotowane dania będą nie tylko zdrowe, ale i bezpieczne dla całej rodziny. Wybierając nasze produkty wspierasz nasze proekologiczne podejście i wsparcie dla zrównoważonego rolnictwa. Od lat współpracujemy z lokalnymi rolnikami, którzy w swoich uprawach nie stosują chemii i pestycydów. Dzięki temu ziarna, które nam oferują są zdrowe i bezpieczne w spożywaniu.

Mąka z płaskurki

Mąka z płaskurki w atrakcyjnej cenie -30%!

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję dzięki, której w lipcu kupicie mąkę z płaskurki BIONEST z 30% rabatem. To doskonała okazja, aby wdrożyć ten wyjątkowy produkt do swojej codziennej diety. Nie tylko ubogaci smak przygotowanych potraw, ale również wesprze nas w dążeniach do doskonałej kondycji.