Szanowni Państwo,

Od kilku dni na naszym rynku panuje olbrzymie poruszenie, niepokój i złość po tym jak ujawniona została lista około 500 firm, które kupują bardzo słabej jakości zboża nie spełniające europejskich norm z terenów Ukrainy.

Chcielibyśmy zapewnić naszych Klientów, że wszystkie nasze zboża pochodzą w 100% z polskiego rynku, z certyfikowanych upraw BIO zlokalizowanych na terenach Warmii i Mazur. Jesteśmy dumni z faktu, że prowadząc lokalną firmę rodzinną, zawsze wspieramy naszych sąsiadów – rolników oraz ich rodziny.
Rozumiemy wszelkie obawy, ale zapewniamy, że od początku działalności postanowiliśmy przyjąć najważniejszą zasadę dla BIONEST: kupowanie od otaczających nas rolników. Znamy ich, mamy z nimi bezpośredni kontakt i znamy ich pola.

Wierzymy, że świadomy wybór w 100% polskich produktów opatrzonych certyfikatem BIO to gwarancja nie tylko doskonałego smaku, ale przede wszystkim zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Dziękujemy za zaufanie, które nam okazujecie. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania i zapraszamy do skorzystania z naszych ekologicznych, wysokiej jakości w 100% polskich produktów BIO.

Naszą misją jest zwiększanie świadomości tego, co ląduje na naszym talerzu.

Z poważaniem,
Zespół Bionest