Zdrowe jedzenie na wyciągnięcie ręki

Miło Nam poinformować, że już niebawem będziemy mieli okazję zaprezentować wam nasze produkty podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych!

Obecnie coraz więcej osób zwraca większą uwagę na to co znajduje się na ich talerzu. Świadomość zdrowego odżywiania oraz dbałość o środowisko przyczyniają się do rozwoju rynku produktów ekologicznych. Wydarzeniem, które doskonale odzwierciedla ekologiczne trendy w Polsce są Targi Żywności Ekologicznej Warsaw Expo Ptak.

Dlaczego żywność ekologiczna jest tak ważna?

Żywność ekologiczna pochodzi z ekologicznych hodowli oraz upraw. Nie znajdziemy w nich substancji chemicznych, pestycydów ani antybiotyków szkodliwych dla naszego zdrowia. Spożywanie produktów wolnych od tych składników może pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie i funkcjonowanie organizmu. Świadomy wybór takiej żywności to nie tylko troska o zdrowie, ale również dbałość o środowisko naturalne i realne działania zmierzające do jego ochrony.

MIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI I PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH ‘23

Targi Żywności Ekologicznej Warsaw Expo Ptak to wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się każdego roku w Warszawie. Jest to dowód na to jak olbrzymim uznaniem cieszy się tryb życia ukierunkowany na ekologię. Wydarzenie to jest świetną okazją dla producentów, dystrybutorów, restauratorów oraz konsumentów do spotkania się i wymiany doświadczeń oraz opinii.

Podczas trwania targów można znaleźć szeroki wybór produktów ekologicznych pochodzących od sprawdzonych dostawców. Osoby biorące udział w wydarzeniu mają okazję poznawać nowe smaki i przekonać się o różnorodności żywności ekologicznej. Jest to wydarzenie dzięki któremu będziemy mogli zdobyć wiele informacji dotyczących zdrowego stylu życia, poznać zrównoważone rolnictwo i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ekologii. Zdobycie wielu cennych informacji pomoże wprowadzić do codziennej praktyki zdrowe nawyki żywieniowe.

BIONEST – jednym z wystawców na targach Warsaw Expo Ptak

Marka BIONEST jest producentem zdrowej oraz ekologicznej żywności. Dbałość o środowisko naturalne pośród którego rozwijamy naszą działalność jest dla nas bardzo ważne. Nasze produkty powstają wyłącznie z upraw ekologicznych pozbawionych chemii i pestycydów. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom zdrowe i ekologiczne rozwiązania. Jeśli chcecie poznać tajniki naszej ekologicznej działalności oraz nasze zdrowe i smaczne produkty zapraszamy na nasze stoisko podczas Targów Żywności i Produktów Ekologicznych.